Kim jesteśmy?

Jesteśmy wyższymi istotami inteligentnymi, dla których wszystko jest możliwe. Kierujemy się logiką umysłu, intuicją duszy oraz wrażliwością ciała fizycznego. Bazujemy na doświadczeniu. W relacjach z innymi używamy umysłów, ciał i serc.

Dlaczego AIO?

Jako istoty ludzkie, składamy się z ciała, umysłu oraz duszy. Litera "O" symbolizuje naszą duszę jako całość. Litera "I" to symbol naszej inteligencji (w tym również inteligencji emocjonalnej). Symbol litery "I" wskazuje także kierunek przepływu energii w naszych ciałach. Litera "A" natomiast, symbolizuje nasze ciało, jako człowieka stabilnie osadzonego na ziemi, na dwóch nogach, w relatywnie prawdziwej rzeczywistości.

Czym się zajmujemy?

Mieszkamy, jak wszyscy, w murowanych domach. Jeździmy metalowymi pojazdami. Szkolimy menedżerów, sprzedawców. Pomagamy słabszym. Zmieniamy świat. Wspieramy istoty ludzkie, by mogły rozwijać się wyżej, głębiej i coraz więcej. Pomagamy wzrastać. Oczyszczamy umysły, wspieramy nowe idee. Kreujemy rzeczywistość. Pracujemy z energiami. Tworzymy rzeczy niemożliwe.

Dlaczego Point?

Każdy z nas, jako jednostka (włącznie z Tobą), jest punktem w całości. Nie można Ciebie wyjąć z całości matrycy nie powodując jej zawalenia się. Jeśli zaistniałeś, to istnieć będziesz zawsze. Dlatego zamiast marudzić i narzekać - czas podkasać rękawy, uwierzyć w siebie i zabrać się do pracy. Takiego nastawienia możemy Cię nauczyć.

Dołącz do nas.

Jeśli chcesz do nas dołączyć lub skorzystać z naszych usług, przejdź do zakładki Contact i wypełnij formularz.