#cialo

 • Czym jest Chlorofil?

  Chlorofil to produkt przeznaczony dla osób, które pragną zapewnić sobie energię na cały dzień zmagań z obowiązkami zawodowymi i domowymi. Nie bez powodu mówimy o „płynnej energii”, która daje szansę na utrzymanie organizmu przez długi czas w równowadze.

  Chlorofil to unikalna kompozycja składników, które sprzyjają wyższej podaży energii, z możliwością czerpania z niej przez cały dzień podejmowania rozmaitych aktywności. W 100% naturalny produkt, który jest łatwo przyswajalny dzięki płynnej formie, a przy tym wyjątkowo skuteczny w działaniu.

 • Czym jest ciało?

  Ciało jest najniższą energią. Co nie oznacza, że najgorszą. Jest po prostu najniżej osadzone. Co również nie oznacza, iż powinniśmy o nie najmniej dbać. O ciało trzeba dbać. Należy je wypełniać miłością. Należy pamiętać o tym, iż ciało zabieramy również ze sobą do tzw. "nieba". Jest więc niezwykle istotne to, jakie mamy ciało. Jeśli już nie fizyczne, to przynajmniej to duchowe. Zmiana fizycznego ciała w wybranych przypadkach może być już niezwykle trudna. Lecz ciało duchowe możemy zmienić zawsze. Wystarczy do tego kilka prostych ćwiczeń.

 • Mantra idealna

  Mantra "Ja jestem. Tu i teraz." jest mantrą idealną. To połączenie wszystkich mistycznych nauk w jedno proste stwierdzenie. Słowa "Ja jestem." płyną z serca (duszy), natomiast słowa "Tu i teraz." płyną ze świadomości (umysłu). To idealne połączenie serca z umysłem - duszy ze świadomości. To idealne połączenie w ciele dwóch najbardziej niezbędnych elementów - świadomości istnienia z miłością.

 • Co to jest Medical Formula ProDeacid?

  Medical Formula ProDeacid to źródło naturalnych ekstraktów pozyskiwanych z 25 roślin o wzajemnie uzupełniających się właściwościach, wspomagając usuwanie toksyn.

  Wszechobecne zanieczyszczenia środowiska sprawiają, że zaczynamy zmagać się z taką ilością toksyn, których nasz układ wydalniczy nie jest w stanie zneutralizować w tak krótkim czasie. Medical Formula ProDeacid to wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka i jego organizmu zagrożonego znacznym zaburzeniem równowagi środowiska wewnętrznego.

 • Czym jest stan idealny?

  Stan idealny to równoczesne odczuwanie ciała, umysłu oraz duszy w jednej chwili, włącznie z czystą świadomością bycia wszystkim. Stan idealny, to idealna czystość. Idealne połączenie z wszystkim co jest. Stan tego typu jest do tej pory rzadko osiągany i rzadko spotykany wśród jednostek ludzkich na planecie Ziemia. Najbardziej odczuwalnymi wrażeniami stanu, który nazywamy tutaj "stanem idealnym", są wrażenia spokoju, harmonii oraz świadomości, które należy (zgodnie z powyższą definicją) odczuwać jednocześnie (pamiętaj jednak Czytelniku, by nie trzymać się reguł i słów - Twój stan możesz opisać nieco inaczej i to również jest Ok). W powyższej definicji stan ciszy i spokoju odpowiada ciału, stan świadomości jest z poziomu umysłu, natomiast stan miłości i harmonii to połączenie duszy, odczuwalne właśnie jako miłość do wszystkiego i jedność ze wszystkim.

 • Co to jest Witamina C?

  Vita C to w 100% naturalna, kompletna witamina C, która spełnia wymagania osób poszukujących produktu poprawiającego samopoczucie, jak i należycie uzupełniającego niedobory witamin i minerałów w organizmie. Skoncentrowana dawka energii.

  Vita C jest produktem, który pozwala uzupełnić niedobory witaminowe, powstałe w wyniku stosowania diety ubogiej w poszczególne składniki odżywcze, w tym witaminę C, czy też w stanach obniżonej odporności, zachorowań, wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, gdy występuje większe zapotrzebowanie na nią. Skutecznie zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na wspomnianą witaminę, tym samym wykluczając konieczność stosowania niepewnych preparatów pochodzących ze źródeł, co do których zaufania nie mamy.

 • Czym jest zestaw Dzień i Noc?

  Zestaw Dzień i Noc to specjalnie opracowana formuła, która zagościła w dwóch butelkach produktu. Organizm człowieka potrzebuje innych składników w dzień, a innych w nocy. Unikalna kompozycja naturalnych składników wspomaga pracę poszczególnych układów, zależnie od cyklu dobowego.

  Zestaw Dzień i Noc wyróżnia się pośród produktów tego typu dostępnych na rynku, bo to jedyna taka propozycja, z której cennych właściwości można korzystać przez całą dobę. Nasz organizm potrzebuje innego rodzaju składników i substancji odżywczych w dzień, kiedy to wykazuje zwiększoną aktywność psychomotoryczną, a nieco innych w porze wieczorowej i nocnej, gdy poszczególne procesy ulegają spowolnieniu, by dać czas ciału na efektywną regenerację i odbudowę.