#biochemia

 • Czym jest Chlorofil?

  Chlorofil to produkt przeznaczony dla osób, które pragną zapewnić sobie energię na cały dzień zmagań z obowiązkami zawodowymi i domowymi. Nie bez powodu mówimy o „płynnej energii”, która daje szansę na utrzymanie organizmu przez długi czas w równowadze.

  Chlorofil to unikalna kompozycja składników, które sprzyjają wyższej podaży energii, z możliwością czerpania z niej przez cały dzień podejmowania rozmaitych aktywności. W 100% naturalny produkt, który jest łatwo przyswajalny dzięki płynnej formie, a przy tym wyjątkowo skuteczny w działaniu.

 • Czym jest ciało?

  Ciało jest najniższą energią. Co nie oznacza, że najgorszą. Jest po prostu najniżej osadzone. Co również nie oznacza, iż powinniśmy o nie najmniej dbać. O ciało trzeba dbać. Należy je wypełniać miłością. Należy pamiętać o tym, iż ciało zabieramy również ze sobą do tzw. "nieba". Jest więc niezwykle istotne to, jakie mamy ciało. Jeśli już nie fizyczne, to przynajmniej to duchowe. Zmiana fizycznego ciała w wybranych przypadkach może być już niezwykle trudna. Lecz ciało duchowe możemy zmienić zawsze. Wystarczy do tego kilka prostych ćwiczeń.

 • Kim jest istota AIO?

  Mówi się o niej, że ma bardzo dobre serce i jest bardzo silna psychicznie. Wysoka inteligencja jest jej wyrazem, a wygląd fizyczny ma względnie dobry. To istota AIO. Jej podstawowa konstrukcja oparta jest na trzech bazowych elementach. Tymi elementami są ciało, umysł oraz dusza (dusza rozumiana jest tutaj bardziej jako serce, źródło osadzone w człowieku). Taka istota jest CUD'em, którym pragnie stać się każda istota ludzka. To naturalny rozwój i kolejny krok ewolucji wszechświata. Przejście wyżej.

 • Co to jest Medical Formula ProDeacid?

  Medical Formula ProDeacid to źródło naturalnych ekstraktów pozyskiwanych z 25 roślin o wzajemnie uzupełniających się właściwościach, wspomagając usuwanie toksyn.

  Wszechobecne zanieczyszczenia środowiska sprawiają, że zaczynamy zmagać się z taką ilością toksyn, których nasz układ wydalniczy nie jest w stanie zneutralizować w tak krótkim czasie. Medical Formula ProDeacid to wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka i jego organizmu zagrożonego znacznym zaburzeniem równowagi środowiska wewnętrznego.

 • Co to jest Witamina C?

  Vita C to w 100% naturalna, kompletna witamina C, która spełnia wymagania osób poszukujących produktu poprawiającego samopoczucie, jak i należycie uzupełniającego niedobory witamin i minerałów w organizmie. Skoncentrowana dawka energii.

  Vita C jest produktem, który pozwala uzupełnić niedobory witaminowe, powstałe w wyniku stosowania diety ubogiej w poszczególne składniki odżywcze, w tym witaminę C, czy też w stanach obniżonej odporności, zachorowań, wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, gdy występuje większe zapotrzebowanie na nią. Skutecznie zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na wspomnianą witaminę, tym samym wykluczając konieczność stosowania niepewnych preparatów pochodzących ze źródeł, co do których zaufania nie mamy.

 • Czym jest zestaw Dzień i Noc?

  Zestaw Dzień i Noc to specjalnie opracowana formuła, która zagościła w dwóch butelkach produktu. Organizm człowieka potrzebuje innych składników w dzień, a innych w nocy. Unikalna kompozycja naturalnych składników wspomaga pracę poszczególnych układów, zależnie od cyklu dobowego.

  Zestaw Dzień i Noc wyróżnia się pośród produktów tego typu dostępnych na rynku, bo to jedyna taka propozycja, z której cennych właściwości można korzystać przez całą dobę. Nasz organizm potrzebuje innego rodzaju składników i substancji odżywczych w dzień, kiedy to wykazuje zwiększoną aktywność psychomotoryczną, a nieco innych w porze wieczorowej i nocnej, gdy poszczególne procesy ulegają spowolnieniu, by dać czas ciału na efektywną regenerację i odbudowę.