Atelier to pracownia - warsztat pracy, w którym odnajdziesz siebie.


Nazwa warsztatu: Heart meditation.
Poziom: Intermediate.
Miejsce skupienia: Serce + Całość.

Warsztat Heart meditation przeznaczony jest dla osób posiadających już podstawową wiedzę z zakresu pracy z umysłem oraz sercem. Istotna w tym przypadku jest również podstawowa wiedza z zakresu relacji ciało-umysł-źródło-dusza. Warsztat realizowany jest dla osób, pragnących otworzyć czakram serca oraz dla osób, w których częściowo energia serca została już wyeksponowana i szukają odpowiedzi na to, co się dzieje lub szukają potwierdzenia własnych wniosków i doświadczeń.

Nazwa warsztatu: Pace of dreams.
Poziom: Advanced.
Miejsce skupienia: Wiedza + Umysł.

To, że wszystkie marzenia się spełniają już wiemy. Teraz zajmujemy się odpowiednią, rozsądną ich realizacją. Warsztat przeznaczony jest dla osób potrafiących sukcesywnie realizować swoje marzenia. Odpowiadamy na pytanie, jak z pomocą własnego serca, zrealizować głębokie pragnienie.

Nazwa warsztatu: Joga.
Poziom: Basic.
Miejsce skupienia: Ciało.

Nowy rodzaj jogi. Warsztat nazwaliśmy Joga, choć może niewiele mieć wspólnego z potocznym używaniem słowa joga. Warsztat Joga to głębokie połączenie z własnym ciałem, wysłuchanie jego pragnień oraz podążanie za ich realizacją. Warsztat joga, to przyzwolenie ciału na prowadzenie oraz działanie. Warsztat joga, to "słuchanie" i wewnętrzna obserwacja własnego ciała.

Ćwiczenia fizyczne. Odżywianie. Ruch. Oddech.


Szkolenia. Seminaria. Przekazywanie wiedzy. Psychologia.


Duchowość. Rozwój. Wzrost.